A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dominikánská republika - Diskuze

Původní dotaz

Výlety/exkurze - rum

01.10.2018 12:54:25 | hampl.david
hampl.david
Ahoj.
Procházel jsem si nabídky výletů v Dominikánské republice a nikde jsem nenalezl nic, co by se týkalo rumů. Máte někdo zkušenosti s konkrétní nabídkou od české CK/CA? Či tip na někoho, kdo by dokázal pomoci s organizací a jednodušším překladem výkladu do češtiny? Co jsem pátral na Google, mělo by jít navštívit Brugal Rum Center, nebo Centro Historico Ron Barcelo.
Díky za postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Miguel Caribic1 10.10.2018 14:00
Re: Výlety/exkurze - rum  

Samozřejmně lze zajistit prohlídku v centru Brugal nebo Barcelo, napiš mi na info@zivot-v-dominikánské.cz. Děláme kompletní služby a výlety v češtině, znalost Dominikánské republiky máme již 9 let života v této zemi....
www.zivot-v-dominikanske.cz

hampl.david 01.10.2018 13:54
Výlety/exkurze - rum  

Ahoj.
Procházel jsem si nabídky výletů v Dominikánské republice a nikde jsem nenalezl nic, co by se týkalo rumů. Máte někdo zkušenosti s konkrétní nabídkou od české CK/CA? Či tip na někoho, kdo by dokázal pomoci s organizací a jednodušším překladem výkladu do češtiny? Co jsem pátral na Google, mělo by jít navštívit Brugal Rum Center, nebo Centro Historico Ron Barcelo.
Díky za postřehy.

• hampl.david
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu