A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dominikánská republika - Diskuze

Původní dotaz

Bayahibe vs Punta Cana

| Al Capone
Al Capone
Ještě nedávno jsem byl pevně rozhodnut pro Punta Cana, ale poslední dobou se mi čím dál více zamlouvá oblast Bayahibe. Karibské moře, kousek od Saony... Co myslíte vy? Někdo kdo byl v obou oblastech a může porovnávat? Děkuji za názory.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.11.2019 20:55 107.72.178.***
Punta cana 

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda na Punta Caně je možné zapujčit si Jet ski (vodní skútr)? Jak to mu je již např : v Řecku nebo v Miami. Díky za odpověď ????

Neregistrovaný uživatel
17.01.2018 17:36 93.153.78.***
Re: Bayahibe vs Punta Cana 

Dobrý den, také jsme se rozhodli navštívit tento hotel. Nevíte ale jestli je zde bezlepkove jídlo? Děkuji za odpověď

Blue.blue 05.11.2017 18:23

(((clap))) (((clap))) (((clap))) oběma díky, už máme vouchery od německé CK do Bayahibe, Be Live Collection Canoa - za pár dnů odlet. Těšíme se moc, poprvé tímto směrem ... a věříme O:-), že i počasí nám vyjde a bude to krásná dovolená 8-)

Ještě jednou díky za vaše rady :-), Hanka

• domik75
Neregistrovaný uživatel
05.11.2017 17:40 78.45.207.***

jednoznačně Bayahibe vede kvalitou moře.. je zde Karibik, zatímco v punta Caně oceán,,

Neregistrovaný uživatel
05.11.2017 17:37 78.45.207.***

Ahoj, Bayahibe super, klidnější atmosféra než v Punta Cana, klidnější moře, méně větru a hotel Be live Collection super vzhledem k ceně. Byli jsme v tomto hotelu již 2x a jedeme potřetí. Pro mladší ročníky možná nudnější než Punta Cana, ale moře bezvadné a hotel má každý večer nějaké programy. Pokud někdo nevyhledává pouze moře a klid, ale i dost zábavy, je určitě živější lokalita Punta Cana.

• Anonym (1)
Blue.blue 08.10.2017 09:28

(((clap))) díky moc oběma!

;-) to dejf.d ...moc díky za info a fotku, možná si vzpomeneš, hodně jsi mi radil před 5 lety ohledně Koh Koodu a Tvoje fotky byly úžasné, rady víc než uper !!! Jestli máš ještě nějaké takové krásné, prosím prosím O:-) O:-) O:-) ... 8-)

a pravdu máš, já to Collection v názvu nějak vynechala
https://www.belivehotels.com/hotel/EN/ficha_hotel/canoa/descripcion.jsp

tenhle přesně myslím ...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 08:39 178.143.169.***

Pozrite sa ešte na Samanu. Je tam famózna príroda.

• Blue.blue
dejf.d 08.10.2017 08:11

Jednoznačně Bayahibe, klidnější, méně hotelů, Karibské moře ( Punta Cana a Bávaro je Atlantik ), blízko na Saonu. Be Live Canoa ( Dnes myslím Collection ) je výborný hotel a cenove dostupný..

• Blue.blue
Blue.blue 08.10.2017 07:23

:-) ahoj, díky za info a rady

:-D vůbec to teď není snadné rozhodování, Bayahibe získává body + :-) ... ale musíme se poradit všichni, co jedeme...

Určitě uvítám aktuální info z Bayahibe po návratu... O:-) prosím.

Má někdo zkušenost s Be Live Canoa? v Bayahibe?

:-) díky moc, Hanka

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 20:21 217.75.221.***

Ahoj :-)
Resila jsem to same. Punta Cana je nadherna, ale letos pri vyberu rozhodl hurikan Maria. . .na Punta Cane ted nejspis maji plne ruce prace, aby vse dali do poradku, i kdyz to pry nijak neomezuje prijezd turistu. . . A jak je psano v prispevku dole, chtela jsem opravdu Karibik, a jelikoz odletame uz za dva tydny, jih vyhral :-)

• Anonym (1)
  • Blue.blue
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu