A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dominikánská republika - Diskuze

Původní dotaz

Let do Dominikány s přestupem

| Burtonka
Burtonka
Dobrý den,

zanedlouho letíme s přítelem do Dominikánské republiky, konkrétně do Punta Cany. Letíme z Mnichova a přestupujeme v Paříži kde máme 2 hodiny čas. Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s přestupem v Paříži a letadly od Air France a mohl by mi poskytnout informace... Celkem se bojím i o kufry.

Moc děkuji za odpovědi!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.08.2019 14:59 188.162.194.***
letenky 

Levné letenky - https://search.jetradar.com/?marker=15048&currency=CZK&locale=cs
Výborný vyhledávač je Jetradar. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 13:11 194.213.47.***
Re: Let do Dominikány s přestupem u USA 

PRG- CDG - PUJ, nač nadvakrát přestupovat, a řešit pak problémy s tím spojené???

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 12:45 195.47.33.***

Může se stát, že v AMS nestihnou přeložit kufry, 50 minut je velmi krátká doba. Stalo se mi na přestupu ze Soulu, na letišti CDG, byla to hodina a již dopředu mě informovali, že kufry nestihnou. A opravdu nestihli, další den mi je z Ruzyně dovezli až domů, byly v pořádku.A pokud to stihnou, tak na 1.letišti v USA, kde máte mezipřistání, je nutné kufry vyzvednout a znovu dát k odbavení.

• Blue.blue
mispi 07.08.2017 12:01

Preboha, nekomplikujte si cestu s dvoma prestupmi. Radšej si čosi priplaťte. na takúto cestu je aj jeden prestup dosť. Možností nájdete habadej.

Blue.blue 07.08.2017 11:08

Ahoj :-), prosím, máte někdo zkušenost s letem do Punta Cana s 2 přestupy, AMS nebo CDG a pak JFK nebo ATL?

Chceme koupit letenky od Student Agency, vše v jedné rezervaci .. ESTA je mi jasná, ale spíš co mě trápí:

- 50 min na přestup v AMS - to je asi na hraně/míň systém asi ani nepustí...

- jak je to s bagáží? v USA mi ji vydají a zase si ji odbavím?

8-) díky za vaše rady, zkušenosti a info!

Hanka

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 19:11 90.64.108.***
Re: Let do Dominikány s přestupem v ZURICHU 

Letíme ze Schwechatu. :-\ ;-)

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 17:48 89.103.175.***

Letěli jsme úplně stejně. Od Fischera, Praha-Curych-Punta Cana. Na přestup 1.15hod. Letadlo z Prahy mělo zpoždění takže když jsme přiletěli do Curychu tak další spoj už měl být pryč. Nebyl, počkali na nás. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 12:44 90.64.108.***

194.213.47- Díky! :-)

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 12:27 78.45.161.***
Re: 

dovolena je objednaná od ck fisher a odlet air france

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 12:09 194.213.47.***