A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dominikánská republika - Diskuze

Původní dotaz

Plavání s delfíny

| JJ
JJ
Vážení cestovatelé, chtěl bych v tomto nově založeném tématu shromáždit OBJEKTIVNÍ a PRAVDIVÉ informace a osobní poznatky o plavání s delfíny v Manati Parku nebo na Dolphin island v oblasti Punta Cana.
Jak je vidět v různých částech diskusního fóra, o této atrakci hledá informace hodně budoucích návštěvníků DR.
Podle informací některých cestovatelů se pohybuje doba strávená s delfíny v bazénu jen cca 30 sekund :-( , podle jiných cca 15 minut :-) . Což je dost zásadní rozdíl 8-O
Někteří v tom vidí vyhozené peníze (cca 65 USD) :-( , pro jiné to byl skvělý zážitek :-P
Vítány jsou jak stručné informace, tak samozřejmě i podrobnější popisy :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.05.2018 19:26 194.1.216.***
Re: Dolphin explorer, dolphin island Manati park (Punta cana) 

https://www.manatipark.com

Však tam je všetko. Ceny program.......atď

Maximum 12 people per group.
Two dolphins per group.
Prior swimming experience required.
Minimum height: 120 cm.
Due to safety reasons pregnant women are not allowed to join this activity.
PRICE: 125 US$

Foto je ozaj drahé. :-@

Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 08:07 188.92.11.***
Re: Cena videa a fotek? 

V přepočtu 900kc

Neregistrovaný uživatel
01.08.2016 19:03 91.221.212.***

Zdravím, my jsme byli v Exploreru a byl s námi syn pana Fencla s kvalitním foťákem. Úplně k bazénu s námi nemohl a i přesto nám nafotil spoustu krásných fotek s delfínem. Ty fotky co tam prodávali byly drahé a nekvalitní.

Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 12:27 178.255.168.***

Dobrý den,
můžete mi prosím někdo podat informaci ohledně dopravy a ceny vstupu do Manati parku. Budeme ubytovaný v hotelu Grand palladium bavaro resort a plánujeme navštívit park. Každý den jezdí tedy autobus od hotelu zdarma? A v kolik se autobus vrací zase zpět do hotelu? Cena vstupného činí kolik?

domrep 27.03.2015 20:44
Re: 

Já bych hlasovala pro Ano - je to super zážitek pro toho, kdo má rád delfíny <3
Srovnávat nemůžu - byla jsem jen v Manati parku

Neregistrovaný uživatel
27.03.2015 03:39 95.82.155.***

Dobrý den, chceme dát dceři(20let) k narozeninám právě plavání s delfíny. Myslela jsem že to pro ni bude super zážitek, ale podle diskuzí nevím nevím. Aby spíš nakonec nebyla zklamaná :-(. Moje otázka tedy je na aktuální srovnání parků (cena fotek, programu, přístupu k zákazníkovi) a radu či ano nebo nee???

domik75 11.03.2015 05:57

Dobry den, ceny fotografii, ktere Vam vypali na DVD, se casto meni, proto je nikde neuvadeji. Od klientu vim, ze se da i smlouvat. Napr. Dolphin Explorer prodava DVD i za cca 100usd. Zalezi take na poctu osob, ktere na fotkach figuruji, tzn. je-li DVD pro jednu osobu nebo par ci celou rodinku ;)

Klarka
10.03.2015 18:23 212.80.64.***

Mockrat dekuji za informaci, plavani s delfinem je muj sen. Na internetu jsem si nasla cenik, ale bohuzel uz tam ani u jednoho parku neni uvedena cena prave za fotografovani. Mohla bych poprosit jeste toto info? Setrim si a rada bych vedela cenu abych nebyla prekvapena, ale mohla si to vse zaplatit.

domik75 10.03.2015 02:48

Zdravim z DR, Klarko,

osobne tady nasim klientum tento vylet vubec nedoporucuji, ikdyz v nabidce mame jak Dolphin Explorer tak Dolphin Island. Kdyz vsak nekdo z klientu na plavani s delfiny trva, nabidnu radeji Dolphin Island...vyjde prave diky cene fotek o neco levneji a pripada mi k tem chudakum delfinum tak nejak min drasticky :(
Za vice nez 200usd, coz je kompletni cena za tuto delfini atrakci, se da v DR zazit mnohem vice a to behem dvou celodennich vyletu!
Preji stastny vyber a krasnou dovolenou!

Klárka
09.03.2015 04:06 95.82.155.***
Dolphin explorer, dolphin island Manati park (Punta cana) 

Ahojky, v létě se chystám do DR, ráda bych si zaplavala s delfíny. Vybírám mezi Explorerem a Islndem, cenově vyjdou asi tak na stejno. Jen by mě zajímalo, kde je to lepší, co v ceně všechno zažiji a pak i cenu profi fotek (popřípadě možnost soukromého focení). Pan Fencl z Dominikanasun má v nabídce Explorer, ale podle některých komentářů jsou problém fotky...předražené nebo na dvd vůbec nejsou :-(. Poradí někdo aktuální situaci, abych si ušetřené penízky užila a nebyla zklamaná? Přece jen není to zrovna levný výlet.
Moc děkuji za ochotu. <3

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu