A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dominikánská republika - Diskuze

Původní dotaz

Pohlednice z Dominikány

| Catherly
Catherly
Zdravím, posílal jste někdo pohledy z Dominkánské republiky? Jak dlouho to trvalo a dorazily vůbec? V únoru jsem byla v Dominikáně na dovolené, známým jsem poslala pohledy a už jsou tomu 3 měsíce a stále nic nedorazilo. Je ještě nějaká naděje, že přijdou? Předem díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.02.2019 11:36 89.102.167.***
Re: Pohlednice z Dominikány 

Posílali jsme pohledy z Bayahibe a došly za tři měsíce. ;-)

Sally 11.02.2019 06:45

Stahl jsem si na mobil "pohlednice online" a mám po problémech. Z vlastních fotek si vytvořím pohlednici a za "pár kaček" ji odešlu na portál a zítra, maximálně další den je pohlednice v celkem vysoké kvalitě na adrese kterou jsem uvedl. Posílali jsme takto pohledy z Madagaskaru a bylo to naprosto v pohodě. A když si nabiji kredit myslím na 11 pohlednic, tak je jedna zdarma

Neregistrovaný uživatel
10.02.2019 20:44 213.220.242.***

V květnu 2018 jsem posílal z Punta cana pohledy do ČR. Dorazily v prosinci :-\ Kolumbus by to dopravil dřív ;-)

Alča
28.05.2015 16:06 81.0.214.***

Byli jsme letos v únoru v Juan Dolio. Posílala jsem 3 pohlednice, všechny došly, ale asi tak za 3-4 týdny. Dorazily i přesto, že jsem tam nenapsala EUROPE ale jen Czech republik :-) :-)

Piszkot
27.05.2015 17:26 217.196.222.***

Dobrý den, musím se přidat k této diskuzi. Četla jsem ji totiž před dovolenou v DR a skoro jsem to zoufalstvím zabalila :'( Naštěstí jsem zkusila (jen tak z legrace) poslat 2 pohlednice z oblasti Bávaro k nám na Moravu a vyšlo to!! 8-) Obě pohlednice, které jsem poslala na začátku dovolené v pořádku dorazily příjemcům. Trvalo to ale zhruba 5-6 týdnů :-)

Catherly 26.05.2015 12:59

Tak to máte štěstí :-)
Je to již více než rok a pohledy nedorazily a předpokládám, že jsou někde v koši. Dokonce se mi tam pan Igor (náš delegát) ptal nyní po roce, zda tam nezůstaly někde na recepci zapadlé a nic. Prostě bad luck :-X

Ad
01.05.2015 20:13 31.133.9.***

Byla jsem v lednu a pohledy dorazily asi za měsíc. Posílala jsem 3 a přišly všechny.

ruprecht
26.03.2015 16:10 94.223.185.***
pohledy 

Jsou to vyhozene penize za poslani pohledu. Je lepsi pohledy koupit a predat je osobne.Oni je pouzivaji na vyzdobu tech jejich boud.

Catherly 19.03.2015 08:41
Re: Pohledy 

Zdravím, upřímně po loňské zkušenosti nedoporučuji pohledy posílat, je to sice škoda, ale z mých 10 poslaných pohledů do různých částí ČR nedorazil ani jeden ( a je to již přes rok) a spíš předpokládám, že je vůbec neposlali. Nejen, že přijdete o peníze, ale i zklamete všechny, komu pohled pošlete. Raději je přivezte a popř. pošlete odsud. Hezký den :-)

admin2 08.03.2015 11:38
admin - sloučení 

Dobrý den,

sloučila jsem sem nové téma o pohledech. Držím palce, aby došly :)

Zuzka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu