A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dominikánská republika - Diskuze

Původní dotaz

Zkusenosti s AIR FRANCE

| bancoidecosa.com
bancoidecosa.com
zajimalo by mne, jake mate zkusenosti s leteckou spolecnosti Air France. Ja osobne jsem s nimi pred rokem prestal letat, nebot vecne byli problemy se stavkami zamestnancu AF, hromada letu byla zpozdena, a temer vzdy problemy s bagazi u dlouhych letu, ktere byli tranzitem pres Pariz. Jaka je vase zkusenost??
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.01.2020 15:04 158.255.26.***
Re: Zkusenosti s AIR FRANCE 

Moje skúsenosti sú takéto:
- keď letíme s nemeckými CK (obyčajne ide o linkové lety do vzdialených destinácií), požiadam CK o kód na cheking a chekujeme sa bez problémov sami.

Keď letíme s naľími (slovenskými alebo českými) CK, cheking zabezpečí pre spoločnú letenku CK, a my sa potom už v lietadle povymieňame, aka chceme v rámci našich miest.

Solidná CK, napríkald slovenská CK Viktori - volali nám do Brazílie, kde chceme sedieť a podľa toho nás odchekovali. Ďakujeme im za to.

Ale mám skúsenosti aj také, že sme sa v lietadle vymenili s inými cestujúcimi. Musíte si vymeniť aj palubné vstupenky, aby ste sedeli na správnom mieste.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
18.01.2020 21:54 89.103.129.***

Dobrý večer. Několikrát jsme letěli do Karibiku s CK Fischer - Air France, KLM. Většinou týden před odletem přišly pokyny, kde jsme měli uvedené i konkrétní místa v letadle. Nikdy se nám nestalo, že bychom celá naše skupina neseděla pohromadě a nikdy nám místa při odbavení nezměnili. Je tedy fakt, že dovolenou kupuji na First, takže tak rok dopředu. Na Last to taky asi bude jinak. A taky se stalo, že Air France stávkovala, takže změnili odlet z destinace a i leteckou společnost. Tak to jsme seděli každý jinde, naštěstí jsme to zažili jen jednou..... Ale standartně umí CK zajistit vybrané místa v letadle - pokud jsou volná. Ovšem za poplatek. Toť moje zkušenost.

Sally 13.01.2020 06:48

Pokud mám zkušenosti, tak CK většinou (v našem případě NIKDY) nezajišťovala místa v letadle, vše probíhalo až na CHECK INu.

A jak jsem uváděl, nás přebukovali až při vstupu do letadla, takže můžete mít co chcete a pak ..................... :(

Neregistrovaný uživatel
10.01.2020 07:14 195.47.33.***

Tak to mě mrzí, že je vám má rada k ničemu, nenapadlo mě vůbec, že by se mohlo jednat o zájezd s CK. Ale myslím si, že by vám ta místa měla tedy zařídit CK, ona přece objednávala letenky, čili ona má ten rezervační kód.

Neregistrovaný uživatel
09.01.2020 21:54 185.91.170.***

právě že máme zájezd koupeny pres CK...a na strankach to chce číslo letenky, což nemame...zkusim napsat do CK

Neregistrovaný uživatel
09.01.2020 08:56 195.47.33.***

Tak doporučuji vlézt do své rezervace pod vašim rezervačním kódem a tam vám to už nabídne možnost : reserve seats a uvidíte, zda jsou s poplatkem nebo bez, sedadla si vyberete podle plánku na seatguru a buď za ně zaplatíte nebo je možné, že to bude zdarma. Každopádně doporučuji to udělat co nejdříve, protože jak na plánku vidíte, těch dvojáků je tam málo. Teda tento postup je samozřejmě za předpokladu, že jste si letenky kupovali sami bez CK. Pokud s CK, tak to nevím, já s CK nelítám, tak fakt nevím, jak se tyto záležitosti řeší.

Neregistrovaný uživatel
09.01.2020 07:49 82.117.130.***

Neee, nechci sedět 10 hodin někde sama mezi cizými

Sally 09.01.2020 06:36

My letěli s AF do Antananarivo, letěli jsme 4. Měli jsme zabukovaná sedadla směrem do Tany - bez problémů.
Zpátky z Tany do Paříže žádný problém, v Paříži nás při nástupu do letadla přebukovali a rozházeli po celém letadle a nebyli jsme jediní. navíc moje sedadlo při nástupu do letadla bylo obsazeno a musel to řešit palubní personál. Vůbec je nezajímalo, že letím s manželkou, mj. jinak než francouzsky se bavit nechtěli :(

Neregistrovaný uživatel
08.01.2020 20:05 193.165.96.***

https://seatguru.com/airlines/Air_France/Air_France_Boeing_777-300_E.php

Z vlastní zkušenosti vím, že právě o ty zadní řady dvojáků je největší zájem, takže doporučuji zabukovat sedadla s předstihem, nevím jak zrovna AF, ale jiné letecké společnosti vybírají za rezervaci sedadel poplatek. Každopádně se to ale vyplatí, pokud letíte spolu dva lidé, než sedět mnoho hodin na trojáku nebo čtyřáku s někým cizím.

Neregistrovaný uživatel
08.01.2020 19:53 185.91.170.***

Děkuji....snad když dáme pasy společně tak nás usadi vedle sebe, tedy vzdy co jsem letela to tak bylo....jde mi spise o to, jestli v Praze pri odbaveni vybira dotycny z celeho letadla, aspon bychom chteli sedet v zadni casti letadla, tam kde jsou sedacky po 2....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu